Pielęgnacja ciała

Olejek Orange w kremie

Dla alergików i osób, które cenią sobie piękny zapach wokół siebie, olejek eteryczny Wild Orange, połączony z bezzapachowym kremem nawilżającym powinien okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem. Taki krem nie wymaga dodawania żadnych dodatkowych substancji na przykład konserwujących. Jeśli bazą będzie hipoalergiczny krem, który nie zawiera syntetycznych substancji, to  jest znikome prawdopodobieństwo, że taki krem (połączony z olejkiem Wild Orange) kogokolwiek uczuli. Do tej pory nie znam takiego przypadku. 

Dodatkową zaletą kremu z olejkiem Wild Orange jest zwiększona trwałość zapachu. Łącząc się ze skórą powstanie piękny zapach Twojego ciała. Przygotowanie takiego kremu jest łatwe i szybkie. Całość stworzenia własnego, wspaniale pachnącego kosmetyku zamyka się w kilku minutach. Przy okazji używania takiego kremu uzyskasz efekt relaksu, odprężenia i świeżości.
.

.
Ważne jest, by użyć dobrej klasy bezzapachowego kremu nawilżającego. Pojedynczymi kroplami dodajesz do kremu olejek, czystą szpatułką dokładnie mieszasz całość i sprawdzasz intensywność zapachu. Zazwyczaj 4-5 kropli dodanych do standardowej wielkości opakowania kremu jest w zupełności wystarczające.

Według opinii specjalistów z dziedziny kosmetologii najlepiej jest, gdy tak przygotowany krem zostanie zużyty w ciągu miesiąca. Dlatego nie ma większego sensu przygotowywanie od razu większej ilości kremu. Po miesiącu możesz przygotować kolejny krem. Może się okazać, że nowy zapach będzie piękniejszy od poprzedniego. Kreatywne, kochające zapachy osoby z pewnością będę poszukiwać zapachowej doskonałości. Im więcej eksperymentów z zapachami, tym większa wprawa i tym doskonalsze zapachy.

Jeśli używasz po kąpieli balsamu do ciała, to podobnie jak w wypadku kremu możesz dodać olejek Wild Orange. Zapach Twojego ciała po użyciu balsamu z olejkiem Wild Orange będzie zniewalający. Pamiętaj o właściwościach olejku Wild Orange w sferze seksualnej.
>

.
Jeśli udajesz się na masaż ciała, zabierz ze sobą przygotowaną mieszaninę oleju nośnego (np. jojoba, migdałowy) z olejkiem Wild Orange. Masażysta z pewnością nie używa tej klasy olejków. Zrób mieszaninę: 3-5 kropli olejku Wild Orange na 10 ml (łyżka stołowa) oleju nośnego. Podaj masażyście i niech używa do masażu ciała twojego oleju z terapeutycznym olejkiem.